.

.

New
Нови сатен backless секси фустан жените домот длабоко v деколте, Сплит макси фустани 2017 мода долго Божиќ партија фустани vestidos

Нови сатен backless секси фустан жените домот длабоко v деколте, Сплит макси фустани 2017 мода долго Божиќ партија фустани vestidos

DEN 675.00
DEN 1039.20

Стока
Достапно.

и тоа може да се следи од страна на :
П : јас не се добие мојата цел кога времето ќе истече.
П : Како можам да се осигура дека јас ќе добие мојата цел во последен, бидејќи не сакам да ги изгубам моите пари.
Второ,да додавате производи во вашата кошничка еден по еден и да се направи нарачка.
трето,ве молиме бидете сигурни дека на адреса на информации итн си замина сите се точни. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
О : прво,ние ќе ви ја испратиме следење на број, како е можно поскоро за да бидете сигурни дека вашиот парцела може да се следи.што треба да направам?
A : вие треба да се дојде во контакт со нас пред вашето време истече. нашиот тим ќе ви помогне песна и да ги реши тоа за вас.
Нови сатен backless секси фустан жените домот длабоко v деколте, Сплит макси фустани 2017 мода долго Божиќ партија фустани vestidos
големина биста половината должина појас должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 84 33.3 Забелешка : 1.
последниот, тоа може да има некои дена задоцнување кога вашата нарачка сретна кинески фестивал или лоши временски услови.Користи слична облека да се споредат со големина на табелата.
П : Колку долго ќе потрае за мојата земја?
A : можете да ги знаат преку табелата подолу.
П : Како можам да ги купат вашите производи?
О : С irst, треба да созд еден Aliexpress сметка и да се поврзе на вашиот информации за кредитна картичка.

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
YAMY
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Лабава
Состојба:
Бренд-нови,Неискористениот & Unworn
Облека Нега:
Миење на рацете
Повод:
Партија
Главната боја:
Црна
Големина тип:
Стандард CN големината
Продажба:
Евтини цена & Бесплатен Превозот
Изјавуваат:
5 НАС dollarsProvide
Обезбеди:
Капка превозот и трговија на Големо
Свеж

Избор на клиенти