.

.

New
светло сина цвет везови гроздобер долг фустан средновековниот фустан Ренесансата чипка Gown принцеза костим Викторија/Marie Antoinette

светло сина цвет везови гроздобер долг фустан средновековниот фустан Ренесансата чипка Gown принцеза костим Викторија/Marie Antoinette

DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Вкупната должина е околу 132cm
1-3cm надоместок

Детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Rayon
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Полиестер, Rayon
Должина На Ракав:
Половина
Свеж

Избор на клиенти