.

.

New
3 Бои ХЛ Славна личност Црна Топка Од Колено должина Завој Мода се Облекуваат Секси Фустани Bodycon

3 Бои ХЛ Славна личност Црна Топка Од Колено должина Завој Мода се Облекуваат Секси Фустани Bodycon

DEN 2296.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.


Повод : Формално Вечер
Предмет Тип : Вечер Фустани
Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно)
Бренд Име : завој фустан
Фустани Должина : Над Коленото, Мини
Силуета : Обвивка
Материјал : 90% Rayon,9%Најлон,1%Spandex
Големина : XS S M L
Предмет Тип : Вечер Фустани
Материјал Состав : Плетени

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
GWENDLYANNA
Сезоната:
Пролет
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Најлон,Spandex,Rayon
Стил:
Краток
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Worsted
Свеж

Избор на клиенти