.

.

New
Женска Макси Долго Фустани Плус Големина 5xl 6xl 7xl Големи Плажа Sundress Ракави Голема Бохемски 4xl Тенок XXXL Boho Фустан Лето 2018

Женска Макси Долго Фустани Плус Големина 5xl 6xl 7xl Големи Плажа Sundress Ракави Голема Бохемски 4xl Тенок XXXL Boho Фустан

DEN 1032.00
DEN 1984.80

Стока
Достапно.


Бренд : Rosybeat - Плус големина жените облека
Превозот : Aliexpress Стандард превозот, многу побезбедно и побрзо
Да се купи облека онлајн, ве молиме потврдете го вашиот сопствен големина и потоа проверете со големина на табелата.
Големина : * Биста : cm; * Половината : cm; * Хип : cm; * Висина : см
Ве молиме Додадете продавница до Продавница Листа ( Следете продавница), го добиете најновиот дизајн од Rosybeat.
Rosybeat Бренд на жените мулти-боја за печатење v деколте без ракави макси долг фустан Стока xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl, 6xl, 7xl Големина како фотографија, мулти боја Боја Микрофибер Материјал
Половината може да се водат од 40cm да 50cm .
(мерена од страна, ве молиме alow мала разлика во големината)
Ве молиме двојно проверете ја големината пред да го купат.
Забелешка : ве Молиме миење темно и светло обоените алишта одделно.
Пакетот вклучува : 1 парче жените се облекуваат (други додатоци не се вклучени)
Слики Покажуваат : Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент. Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу. Топла Производи :
1

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Rosybeat
Стил:
Бохемски
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
жените се облекуваат плус големина лето долго макси фустан без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Кат Должина
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Големина:
big size xl,,2XL,3XL,4XL,5XL,6XL,7xl
боја:
црвена зелена
Стил:
Повик 6040
Свеж

Избор на клиенти