.

.

New
Нови година Пролет течност жените гроздобер личност големата црвена одежда лабава секојдневен домот, еден-парче облека

Нови година Пролет течност жените гроздобер личност големата црвена одежда лабава секојдневен домот, еден-парче облека

DEN 2937.00
DEN 3263.52

Стока
Достапно.

детали за производот Супер како црвена одежда дете, боја супер позитивно, со цел да се направи gown изгледа повеќе тежина додаде памучна крпа, поставата на извоз на квалитетот чешлани памук ткаенини се обоени крпа, може да се користи како кошула, По чипка јака дизајн е многу убава, целата gown не е премногу монотоно! Материјал : 100% памук двојно-текстура бамбус Надеж : 100% памук Димензии : Слободен Биста : 200cm Ракав Должина : 67cm Ткаенината : 26cm Должина : 119cm Прирачник за мерење грешки постојат 2-4 CM мерни единици СМ,
Модел 165 CM, 51 KG ефект на олеснување
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
плетење
Фустани Должина:
Кат Должина
Сезоната:
Пролет
Силуета:
Лабава
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Стил:
работа
Материјал:
Памук,Лен
Половината Тип:
лабава-waisted
пред да летаат:
Pullover
Свеж

Избор на клиенти