.

.

New
Моден Женска V Вратот Фустан Гем Украсени Деверуша Партија Се Облекуваат K7923

Моден Женска V Вратот Фустан Гем Украсени Деверуша Партија Се Облекуваат K7923

DEN 863.52

Стока
Достапно.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да се утврди.
Пакување
Секој во polybag
Вклучуваат
еден секси Фустан
Минимална Количина
1 објект
Цел
ОЕМ & ODM се прифатени
Рок На Плаќање
Обработка На Време
3-5 дена по приемот на плаќање
Испорака
Кина Пост Воздух Парцела , Хонг Конг Регистрирани Воздух Парцела, Хонг Конг Брзина Пост
Пазарот
Во светот Време на Испорака 8-30 работни дена по приемот на плаќање Dropshipping Dropshipping купувачи,ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата нарачка или ни е-мејл . Кога продавница повеќе од 20 предмети, ние ги користиме ЕМС или DHL . Овие трошоци се на купувачот одговорност .
Забелешка
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Експрес Испорака
Ако пратката е преку DHL, EMS, ТНТ, Aramex, купувачите треба да додадете дополнителни такси за услуга. Луѓе кои сака да им даде на Неутрална Реакција, сака да се каже "повеќе или помалку иста, во целина" и не се навикнати да прават Позитивни Повратни информации, ве молиме контактирајте со нас во приоритет, така што можеме да го реши тоа.
Една Големина : Биста : 8097cm, Половината : 7086cm ,колковите : 80100cm ,Должина : 77cm.
Услуги на клиентите Ние гарантира дека сите производи се со висок-вредност на стоката преку внимателно одбрани.
Вклучува : Една Секси Фустан .
Големина на една големина
Боја
како Слика .

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
K7923
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Декорација:
Дијаманти
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти