.

.

New
2018 Нови Лето Жени Секси Фустан Обвиткан V Вратот Sleveless Backless Домот Клуб Партија се Облекуваат Плус Големина 5XL 6XL

2018 Нови Лето Жени Секси Фустан Обвиткан V Вратот Sleveless Backless Домот Клуб Партија се Облекуваат Плус Големина 5XL 6XL

DEN 811.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Нови Лето Жени Секси Фустан Обвиткан V Вратот Sleveless Backless Домот Клуб Партија се Облекуваат Плус Големина 5 XL 6 XL

Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на theactual објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
HappDreeSo
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Обвиткан
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Стил:
Повик
Број На Модел На:
секси жените се облекуваат
Свеж

Избор на клиенти