.

.

New
Висок Квалитет на Нови горниот Fuser Ролери За Коника Minolta BH1050 BH1050E Горниот Ролери

Висок Квалитет на Нови горниот Fuser Ролери За Коника Minolta BH1050 BH1050E Горниот Ролери

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Висок Квалитет на Нови горниот Fuser Ролери За Коника Minolta BH1050 BH1050 E Горниот Ролери
Пакување : Неутрален
Испорака : Ние ќе го испрати во рок од 3-5 работен ден по примањето на плаќање
Превозот информации :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн
Исплата информации :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
По продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Детали

Тип:
Fuser Ролери
Број На Модел На:
BH1050
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Свеж

Избор на клиенти