.

.

New
Горниот Fuser Топлина Ролери за Xerox C360 C450 C320 C400 C2200 C3300 C4300 C4400 C3530 C4350 7328 7335 7345 7346 7700 7750

Горниот Fuser Топлина Ролери за Xerox C360 C450 C320 C400 C2200 C3300 C4300 C4400 C3530 C4350 7328 7335 7345 7346 7700 7750

DEN 1343.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Fuser Ролери
Број На Модел На:
40X3748 за Lexmark C935 C240 C4405 C3140 C3540 7760
Бренд Име:
OKLILI
Објектот:
Горниот Ролери Fuser Ролери Топлина Ролери Горниот Ракави Ролери
Оригинална или во компатибилен:
ЈАПОНИЈА НОВИ
Модел Број 1:
ApeosPort-II DocuCentre-II C2200 C3300 C4300
Модел Број 2:
Документ Центар C360 C450 C240 C320 C400
Модел Број 3:
ApeosPort-III DocuCentre-III C4400 C4405
Модел Број 4:
DocuPrint C3140 C3530 C3540 C4350 за PHASER 7700 7750 7760
Модел Број 5:
WORKCENTRE 7328 7335 7345 7346 7228
ОЕМ код / Дел Не:
40X3747-Горниот 40X3747
КОЛИЧИНА:
1pc
Свеж

Избор на клиенти