.

.

New
BHWYFC Зима 2017 Долги Ракави Фудбалски Дресови Мажите Деца Фудбал Tracksuits Мажите Поставите Обука Одговараат Survetement

BHWYFC Зима 2017 Долги Ракави Фудбалски Дресови Мажите Деца Фудбал Tracksuits Мажите Поставите Обука Одговараат Survetement

DEN 1404.00
DEN 2159.52

Стока
Достапно.

BHWYFC Зима 2017 Долги Ракави Фудбалски Дресови Мажите Деца Фудбал Tracksuits Мажите Поставите Обука Одговараат Survetement Производи вклучуваат : 1 сет ,бои ( како што е прикажано на Врвот + панталони )
Големина
Должина (cm)
Градите (cm)
Должина На Ракав
Панталони должина
Висина (cm)
телесна тежина
XXS
53
80
53
84
120-130 CM
20-25 KG
XS
57
85
54
87
130-140 CM
25-30 KGR. Ние се Грижиме За Секој Купувач И Ќе Направи Нашите Напори да се Утврдат какви Било Проблем Во Добар Бизнис Начин да Вашето Задоволство Е Секогаш Наш БР.Сите Производи Се Строги Проверки Пред Пратката, Ние Брод На Објект Според Alixpress 's Адреса Која Ќе се Пополни Во Само ,Па ве Молиме да Бидете Сигурни дека Вашата Адреса Во Alixpress Is се Совпаѓа Со Вашиот Превозот Adreess Пред да Плаќаат. Ако не знаете ве молиме оставете порака за нас, кажете му на вашиот висината, тежината, обемот на градите,, половината, многу благодарни. Јас Ќе Ви Даде Најдобри Попуст,Кога Ќе Го Купите Повторно.
Таму ќе биде малку прирачник за мерење (1-2cm) грешка, ве молиме да се разбере. Кога Поштарот Зедов Вашиот Објект Од Нашиот Магацин, Ќе Обезбеди Следење На Број И Следење на Web, Можете Да ги Видите Неговите Обновено На Пратката На Интернет, Кој Ќе Биде Прикажан во 3-5 Дена.Ние Нуди Голем Број на Електронски Бизнис Од Целиот Свет. Руската Федерација Клиентите се Обрне Внимание ве Молам : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса.
фудбалски дресови 2016 2017 фудбалски дресови фудбал тренерки maillot де нога 2016 2017 фудбалски дресови фудбалски дресови 2016 2017 деца фудбал џерси maillot де нога фудбал џерси 2017 maillot ootball фудбалски дресови фудбал тренерки фудбалски дресови 2017 фудбалски дресови kids16 фудбал tracksuit16 фудбал jersey14 фудбал тренерки 2017 фудбал кошула деца фудбал кошули camisas де futebol фудбал тренерки тренерки фудбал chandal hombre futbol фудбалски дресови фудбал тренерки футбольная зимняя одежда мужская survetement фудбал survetement фудбал 2016 година 2017maillot де нога
.

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Фудбал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
BHWYFC
Пол:
Мажи
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Фудбалски дресови поставите 0052
Функција:
Анти-Навремено,Дише,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
жени мажи унисекс девојки момче Survetement Фудбал 2016 2017
Тип На Објект:
Се поставува
Сезоната:
Пролет, есен зима
Големина:
XXS XS S M L XL XXL XXXL 4XL
Долг Ракав:
Yes
Свеж

Избор на клиенти