.

.

New
Шведска Карактеристики На Елен Еленски 3D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници

Шведска Карактеристики На Елен Еленски 3D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници

DEN 378.72

Стока
Достапно.


Шведска Карактеристики На Елен Еленски 3 D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници
Материјал : Високо квалитетен епоксидна смола
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
SJMN207
Лист Големина:
големи
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Шема:
Апстракт
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Свеж

Избор на клиенти