.

.

New
Нови Креативни Нож Магнети се Држи Дома Декорација Нож Фрижидер Магнети 2 парчиња Златен Нож Магнет Налепница Дома Чување Подарок

Нови Креативни Нож Магнети се Држи Дома Декорација Нож Фрижидер Магнети 2 парчиња Златен Нож Магнет Налепница Дома Чување Подарок

DEN 482.00
DEN 643.20

Стока
Достапно.

Нови Креативни Нож Магнети се Држи Дома Декорација Нож Фрижидер Магнети 2 парчиња Златен Нож Магнет Налепница Дома Подарок
Предмет : нож магнети
Големина на : 8.5*3.2*1.5 cm
Материјал : магнет
Употреба : дома декор, фрижидер магнети стап

Детали

боја:
сребро, злато, црна
Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
GF32165
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
2pcs
Возраст:
> 8 години
Шема:
нож
Магнетни Налепница Стил:
нож
Име на производ:
Фрижидер магнети стап
Големина:
8.5*3.2*1.5cm
Пакет:
2 парчиња
Примена:
Дома Deocr фрижидер магнети
боја:
сребро, злато, црна
Друг Вид:
магнет стап
Свеж

Избор на клиенти