.

.

New
Правоаголникот Цврсти Магнети Дома Декор Налепници,Сеул, Јужна Кореја Changdokkung Сувенири Фрижидер Магнет 5665

Правоаголникот Цврсти Магнети Дома Декор Налепници,Сеул, Јужна Кореја Changdokkung Сувенири Фрижидер Магнет 5665

DEN 143.04

Стока
Достапно.


-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба.
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет.
1mm флексибилни магнет+1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.5 mm картон+0.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
5665
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголна форма
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
3'*2
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
Полна Боја Print/CMYK печатење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти