.

.

New
Сувенир Магнети Дома Декор Налепници,Италија Милан фотографија Туристички Сувенири Фрижидер Магнет 5679

Сувенир Магнети Дома Декор Налепници,Италија Милан фотографија Туристички Сувенири Фрижидер Магнет 5679

DEN 143.04

Стока
Достапно.

5 mm картон+0.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена.
Повратни информации :
1.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
1mm флексибилни магнет+1.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
5679
Шема:
Сценско
Магнетни Налепница Стил:
правоаголна форма
Објектот:
Метал магнет/Фото магнет/Плоча магнет
Големина:
3'*2
Материјал:
Флексибилни Магнет+картон+челик+artpaper
Употреба:
Сувенир колекција
боја:
Полна Боја Print/CMYK печатење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти