.

.

New
кул куче печатени Сува Избрише Флексибилни Магнетна Табла/Порака одбор/Memo Pad/Дијалогот Фрижидер Магнети

кул куче печатени Сува Избрише Флексибилни Магнетна Табла/Порака одбор/Memo Pad/Дијалогот Фрижидер Магнети

DEN 225.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Стр roduct опис : име на Производ : фрижидер магнет порака одбор C olor : референтен слики Материјал : хартија џем,магнет,отстранлив црно пенкало S ize : 20*14cm W осум : 50g±S 2g tyle : клиент снабдување никакви слики,magenet може да се прилагоди Т ips : 1.Ве молиме не користете масло трудот да се напише на табла,тоа не се напишани или се отстранува ако можете да напишете го. 2.Кога вашата порака оставена на одборот за долго време, што е тешко да се отстрани,не грижете се,ве молам користете влажна ткаенина за чистење за да ги избрише и да можете да ја оставите нови пораки.
Враќање политика
Ако сакате да го промените ,pls директно контактирајте со нас .Освен квалитетот прашање ,
купувачот треба одговорен за товарни и назад или било која друга дополнителна такса .
Исто така, треба задржи стоката во оригиналната состојба .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас ,ние искрено се надевам дека ќе
ги задоволи нашите производи и да оставите позитивен фидбек .Откако ќе се не satisifed ,
pls kinldy е-пошта до нас или ни даде на повик .Ние ќе се потрудиме да услуга, можете да во рок од 24 часа
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Пред или по
вашето купување.ние сме посветени на вашиот 100% задоволство

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Single-piece Package
Возраст:
> 3 години
Бренд Име:
Crzue
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Шема:
Цртан филм
Магнетни Налепница Стил:
Плоштад
Свеж

Избор на клиенти