.

.

New
Бесплатен Превозот! 6pcs/многу Топла Продажба на Црвениот Бубамара Дизајн Смола Магнети за Фрижидер Магнети за Кодови Налепници Носителот Насловна & Фрижидер Оркест

Бесплатен Превозот! 6pcs/многу Топла Продажба на Црвениот Бубамара Дизајн Смола Магнети за Фрижидер Магнети за Кодови Налепници

DEN 560.00
DEN 595.20

Стока
Достапно.

6pcs/многу Ladybugs Дизајн Refridge Магнети Материјал : Смола со сликарство Големина : околу 6.5 см 2 мешан дизајн
Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15. Рок на плаќање : ве Молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет. Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 3 години
Шема:
Цртан филм
Магнетни Налепница Стил:
бубамара
Свеж

Избор на клиенти