.

.

New
Рачно изработени Насликани Тајланд Сирена Плажа Слон 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Подарок

Рачно изработени Насликани Тајланд Сирена Плажа Слон 3D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Подарок

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Рачно изработени Насликани Тајланд Сирена Плажа Слон 3 D Фрижидер Магнети Туризам Сувенири Фрижидер Магнетни Налепници Подарок
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Големина : 001 / 002 : 8*5cm / 003 : 7*5cm / 004 : 7*5.6 cm / 005 : 7.5*5 см
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
SJMN210
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Шема:
Апстракт
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Свеж

Избор на клиенти