.

.

New
фрижидер магнет Кина фабрика директно да го продаде хороскопски пилешко

фрижидер магнет Кина фабрика директно да го продаде хороскопски пилешко

DEN 527.52

Стока
Достапно.


Материјал : Смола
Употреба : Вратата, фрижидер и други железо материјал за декорација
Спецификација : 5pcs
Стил : Цртан Филм

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
YC
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти