.

.

New
Туристичка Магнети БЕСПЛАТЕН Превозот,Англија Лондон Мост SFM5110 Сувенири Фрижидер Магнети,велика БРИТАНИЈА Сувенири

Туристичка Магнети БЕСПЛАТЕН Превозот,Англија Лондон Мост SFM5110 Сувенири Фрижидер Магнети,велика БРИТАНИЈА Сувенири

DEN 143.04

Стока
Достапно.


1mm флексибилни магнет+1.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Нашите Магнети : Метал Завиткано; Крути,Он-Испукана; Дебелина 3мм нуди добра рака чувство НИЕ СМЕ ПОСЕБНИ.
-
PLS се разбере нашата Мин Цел $12,
1~3 еез,Дополнителен товар чини $1,
-
Кориснички Уникатни Магнети.
Асортиман Цел Прифати;Трговија На Големо Цел Прифати;Кориснички Цел Прифати. ;
Контактирајте не за било какви прашања&Вредност-додадено Служба.48/Модул
Upgrate Големина за Уникатен Магнет.
Контакт со нас на :
Ние прифаќаме сопствени дизајни,повеќе големината и детали,ве молиме контактирајте со нас слободно.Комбинираат цел прифати Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина редовни Пост 15~45 Работни дена Помалку од $12 Бесплатен Превозот Време на Испорака Цел Цена Кина Пост/Aliexpress стандард 10~25 Работни дена Над $12 2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди.5 mm картон+0.
Повратни информации :
1.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.2 мм челик+157g artpaper+сјај ламинат
Големина : 78*54mm;дебелина 3мм;
Превозот :
1,Ние брод на сите наши магнети во светот во рок од 7 работни дена. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.

Детали

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
SOUVEMAG
Спецификација:
Single-piece Package
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
SFM-5110
Шема:
Сценско
боја:
полн колор печатење
Материјал:
магнет+челик+artpaper
Големина:
78*54*3мм
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти