.

.

New
Оригиналниот LA46A550P1R напојување одбор BN44-00202A IP-271135A

Оригиналниот LA46A550P1R напојување одбор BN44-00202A IP-271135A

DEN 2870.40

Стока
Достапно.

Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.1 приоритет.Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Да Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или FEDEX, UPS-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF ДАНОЧЕН број за вашата земја царината, тогаш ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. Купувачи внимание, а доколку работата не е точен, за да предизвика штета на краток спој на не проблеми со квалитетот и чипс, и така натаму, не се во доменот на нашата гаранција. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.

Детали

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта
Свеж

Избор на клиенти