.

.

New
нови Оригинални 32LN5100-CP напојување одбор EAX64905001 EAX65634301 LGP32-13PL1 добра одбор

нови Оригинални 32LN5100-CP напојување одбор EAX64905001 EAX65634301 LGP32-13PL1 добра одбор

DEN 1964.00
DEN 2112.00

Стока
Достапно.

2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 . Испорака : 1.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас прво. Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 .Вашата цел е призната како што Се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи.Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.

Детали

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта
Свеж

Избор на клиенти