.

.

New
95% нови Оригинални UA46ES6100J напојување одбор PD46B1D-CSM BN44-00518A BN44-00519A добра работа

95% нови Оригинални UA46ES6100J напојување одбор PD46B1D-CSM BN44-00518A BN44-00519A добра работа

DEN 3120.00

Стока
Достапно.

1 приоритет.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Сите spec производи се за повикување само, ако производите се менуваат, се однесуваат на вистински производ Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас, Ако сте задоволни со предмети што orderd, ве молиме да ја напуштат повратни информации.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Превозот на трошоците направени се за вас.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 . Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време. Испорака : 1.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.

Детали

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Жолта
Свеж

Избор на клиенти