.

.

New
0.75 HP R404a Ниска Температура Единица за Кондензирање за ласерската опрема

0.75 HP R404a Ниска Температура Единица за Кондензирање за ласерската опрема

DEN 327408.00
DEN 344640.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Фрижидер Делови
Број На Модел На:
HQXD-13K
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти