.

.

New
Konnwei KW 808 Авто OBD2/EOBD Декодер Скенер Diagnotic Алатка Топла Продажба

Konnwei KW 808 Авто OBD2/EOBD Декодер Скенер Diagnotic Алатка Топла Продажба

DEN 1572.96

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Konnwei KW 808 Авто OBD2/EOBD Декодер Скенер Diagnotic Алатка Топла Продажба
KW 808 OBD2/EOBD Скенер ги поддржува сите девет OBD2 тест режими на сите OBD2 во согласност возила за да се овозможи техничари точно да се дијагностицира дури и најтешките проблеми .Софистицирано, а сепак лесен-за-користење,ова ергономски скенирање алатка nakes вашиот vechicle услугата искуство многу nore пријатно! Карактеристики на производот & Функции : ја Вчитува генерички (P0, P2, P3, и U0) и производителот специфични (P1, P3, и U1) кодови Работи на сите 1996 година и подоцна OBDII во согласност НАС, Европски и Азиски возила Лесно се утврдува причината за Check Engine Светлина ( МИЛИ) да се исклучи Проверка на Моторот Светлина (МИЛИ), го отвора кодови и ресетира монитори, Дисплеи живеат О2 сензор на тест податоци Прикажува следи и јас/M подготвеност статус (емисиите) Чита живеат PCM datastream Ставови замрзнување рамка на податоци Врши модули присутни тест Изградена-во OBD-II DTC пребарување библиотека Графикони податоци C (1996 и понови) Чита, продавници & playbacks живеат сензор податоци на Меморијата/резервната батерија за off-возило на податоци преглед и анализа на Мултијазично мени : - англиски, шпански, француски,германски Повраќа возило информации (VIN, CIN и CVN) МОЖЕ да Поддржува (Контролер Area Network) и сите други тековни OBD-II протоколи Пакет Вклучуваат 6-нога OBD 2 кабел во печатена форма Упатството за Корисникот CDsoftware Најлон футрола
.

Детали

Бренд Име:
RCMOY
Свеж

Избор на клиенти