.

.

New
TOAZOE T119S Ултра-тенок LED Светло во Видео Фотографија, Пополнете Светлина 3300K-5600K CRI95+ за Canon Nikon, Sony Panasonic dslr фото Камера

TOAZOE T119S Ултра-тенок LED Светло во Видео Фотографија, Пополнете Светлина 3300K-5600K CRI95+ за Canon Nikon, Sony Panasonic

DEN 1722.24

Стока
Достапно.

На висока дефиниција LCD дисплеј нека операција интерфејс е јасно.
-Можете да ја прилагодите осветленоста и боја температура steplessly.5 m
Моќност : 15 W
Продолжи Light Time : 2.
На протезата може да се ротира за 90 степени во предната и задната случајно.
Со LCD дисплеј на кој може да се покаже осветленост, температура на бојата и батеријата проценти.
LED блиц коло обезбедува брзо ДОВЕДЕ надополнување и точни флеш.
-Таа има висока осветленост, природата и мека светла, прилагодлива температура на бојата(3300 K-5600 K). Осветленоста / осветлување : 987 LM / 810 Lux/0.
TOAZOE T119 S Ултра-тенок LED Светло во Видео Фотографија, Пополнете Светлина 3300 K-5600 K CRI95+ за Canon Nikon, Sony Panasonic dslr фото Камера
-TOAZOE T119 S LED Светло во Видео усвојува најновата LED саќе дизајн.5 * 4cm / 11 * 6.
Повеќе од 95% боја рендерирање индекс (CRI) ја прави сликата многу природата. Тоа може да се монтира на dslr фото, DV видео камера и tripod.
Спецификации :
Бренд : TOAZOE
Модел : T119 S
Тип : LED Светло во Видео ( прилагодувате осветленост и боја температура )
Температура на бојата : 3300 K-5600 K (може да се прилагоди)
Осветленоста Опсег : 20%~100% (може да се прилагоди)
Max.8 оз
Пакет Големина : 28 * 15.
-Жешка чевли усвојува издржливи метална baseboard.
Таписерии изработка, 22mm супер-тенок.6 во
Пакет Тежина : 467g / 16.
Карактеристики :
Висока осветленост Led диоди се користат за кои се, исто така, заштеда на енергија, висока ефикасност, слаба светлина распаѓање и долг животен век.

Детали

Приклучокот стандард:
ЕУ Приклучок
Пакет:
Yes
Температура На Боја:
Bi-боја 3200K-5600K
Бренд Име:
TOAZOE
боја:
Црна
Температура На Боја:
3300K-5600K (може да се прилагоди)
моќност:
15w
превозот:
Безбеден и Брз
перформанси:
силна и стабилна
Свеж

Избор на клиенти