.

.

New
Супер добар квалитет НОВ Објектив за Зумирање Анти-се тресат Flex Кабел За TAMRON БОЛЕСТ 24-70 mm 24-70mm F/2.8 (За Canon) Поправка Дел

Супер добар квалитет НОВ Објектив за Зумирање Анти-се тресат Flex Кабел За TAMRON БОЛЕСТ 24-70 mm 24-70mm F/2.8 (За Canon) Поправка

DEN 816.00

Стока
Достапно.

" Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно.8 (За Canon) Поправка Дел
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот).

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
DH
Број На Модел На:
За TAMRON БОЛЕСТ 24-70 mm 24-70mm F/2.8 (За Canon)
Свеж

Избор на клиенти