.

.

New
Ruiying филм студио три боја soft light / континуирано светлина место светло извор set / континуирано постојана светлина NO00DC

Ruiying филм студио три боја soft light / континуирано светлина место светло извор set / континуирано постојана светлина NO00DC

DEN 12170.00
DEN 12810.24

Стока
Достапно.


Вклучува
Три флуоресцентни светлина во собата, ги вклучуваат 12pcs * 28 W светилки, светлина застане не се вклучуваат.

Детали

Број На Модел На:
Нови
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CADeN
Свеж

Избор на клиенти