.

.

New
812C1050694 Fuji minilab дел се користи

812C1050694 Fuji minilab дел се користи

DEN 4332.00
DEN 4560.00

Стока
Достапно.

minilab додатоци и minilab потреби 4. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални наместо еден, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6.,noritsu процесор pcb за 3702,noritsu 3001,i061229 15v150w,noritsu minilab. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. и некои делови имаат уникатна серија бр. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2. кога ќе се стави на ред со нас. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки. ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена.

Детали

Број На Модел На:
Fuji minilab
Бренд Име:
idaminilab
Пакет:
No
мини лабораторија дел:
minilab дел
Свеж

Избор на клиенти