.

.

New
1388D889423/388D889423A Fuji 350/370/355 minilab дел направени во Кина

1388D889423/388D889423A Fuji 350/370/355 minilab дел направени во Кина

DEN 2508.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2. кога ќе се стави на ред со нас.1388 D889423/388 D889423 A Fuji 350/370/355 minilab дел направени во Кина ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Главни производи вклучуваат : 1. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард. и sellin цена не ги вклучува и увозните даноци. h153706-01,z808484-01,a058598-01,noritsu калибрација plate2901,noritsu калибрација плоча qss2901,3702 noritsu,j390868-2 одбор,h153055-00,minilab резервни делови,minilab qss 3000 noritsu,b015496-00,ролери на 235099-01,b015496,a036896,noritsu qss 37 црвени ласерски пиштол,noritsu qss 3701 зелени ласерски пиштол,noritsu qss 3701 црвени ласерски пиштол,j390656 еден вид на ласерски контрола pcb за noritsu qss3001/3011/3101,a086477,h153050-00,sparepart noritsu,a078747-00,a204245,корекција pcb 2901 noritsu,noritsu qss 3501 плус,replenisher пумпа noritsu,коника r2 minilab,noritsu qss-3001/3011 зелени ласерски пиштол тип - б,noritsu додатоци qss 3702,noritsu 24 lps долниот ремен,noritsu ласерски контролер,noritsu lps 24 про сува грејач,20301510,дел lps24,lps24 коси squeegee,a220565-01 ролери,i043116-00,c003902-01,noritsu 24 lps про појас,noritsu 3301 aom возачот,i038322,j391238-00 (switch контрола pcb),noritsu a050695-01,z028280-01,списание noritsu,noritsu arcnet pcb j390865,noritsu minilab интерфејс lvds j390521,h016877-00,a087420-00 squeegee ролери 4 assy,noritsu фото лабораторија,noritsu фото печатач,
noritsu фото печатач 3701,a051306-01,noritsu minilab a229316 01,w410466-01,qss-2301 noritsu,z026559-01,j391467-02 noritsu процесор pcb.

Детали

Бренд Име:
idaminilab
Број На Модел На:
Fuji 350/370/355
Пакет:
No
мини лабораторија дел:
minilab дел
Свеж

Избор на клиенти