.

.

New
Mcoplus 80см Protable рачни стабилизатор Алуминиум Рачни Видео Камера Steadicam Steadycam за Видео влез за DV видео камера & dslr фото

Mcoplus 80см Protable рачни стабилизатор Алуминиум Рачни Видео Камера Steadicam Steadycam за Видео влез за DV видео камера &

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

(Викенди и
Државни Празници ќе биде 48hours).За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Генерално, времето за испорака е 10-60 работни дена.Ние брод на светот (очекувате некои земји и APO/FPO). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Објектот ќе бидат испратени во рок од 2 дена по уплата. Тоа може да се широко се користи за сите видови на професионални
camcorders, SLR, dslr фото апарати и DVs итн.Плаќањето мора да се изврши во на 3 дневна цел.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка
од двете продавачот и купувачот на половина.Негативни повратни информации и случај не може да се реши проблемот, ако пакет уште не пристигне или објектот не работи добро, ве молиме контактирајте ние прво, ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на ова прашање, и понуди најдобро прилагодено услуга. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за
за возврат, и вашиот po#. Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект на
парцела е нормално време на испорака, па ве молиме да стојат под тоа.Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT .

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
S-80
Бренд Име:
Mcoplus
боја :
Црна
Материјал:
Алуминиум Легура
Mini. Висок:
43CM
Max. Висок:
80см
Макс Оптоварување:
5KG
Свеж

Избор на клиенти