.

.

New
Метал Флеш Заградата Камера Носителот 2X 1/4 Завртка Планината Адаптер За dslr фото Speedlite Носителот

Метал Флеш Заградата Камера Носителот 2X 1/4 Завртка Планината Адаптер За dslr фото Speedlite Носителот

DEN 429.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


Метал Флеш Заградата Камера Носителот 2 X 1/4" Завртка Планината Адаптер За dslr фото Speedlite Носителот
Опис :
Ќе добиете Еден Сет на Флеш Заградата + 2 Топла Чевли Адаптер исто како покажување на сликата.Тоа не доаѓа со било Флеш или Камера и не доаѓаат со мало пакет.
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Главното тело направени од метални материјали, поставено со не се лизга гумени подлога
Дизајниран со 1/4" завртка дупка, и доаѓа со 2 парчиња од 1/4" адаптер завртки
Може да поддржи 2 камери или флеш единици (треба топла чевли планината адаптер) во исто време
Спецификација :
Димензии : Прибл. 27 x 3 x 0.5 cm
Главен материјал : Алуминиум легура
Тежина : Околу. 154g
Максимална вчитување капацитет : 3kg
Забелешка : за Камера и светлото не се вклучени.
Пакетот Вклучува :
1 × Камера Носителот / Флеш Заградата Е-
2 × 1/4" Завртка Adapte

Детали

Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AF
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти