.

.

New
Бесплатен превозот камера планината Брзо Ослободување Плоча за Nikon Канон Pentax Sony dslr фото QR-02

Бесплатен превозот камера планината Брзо Ослободување Плоча за Nikon Канон Pentax Sony dslr фото QR-02

DEN 427.00
DEN 657.12

Стока
Достапно.


***продажба на нови предмети***
FOTGA DP3000 Рамо Подлога поддршка стабилизатор 15mm f Род dslr фото екипаж Поддршка Железнички Систем US$ 89.88 /парче
Бела Одраз на Одборот за Студио Фото Светлина Шатор Кутија Акрилик 25cm x 30cm бесплатен превозот US$ 9.99 /парче
Бесплатен превозот камера планината Брзо Ослободување Плоча за Nikon Канон Pentax Sony dslr фото QR-02
Спецификации :
Брзо Ослободување Плоча за dslr фото & DC со 1/4" завртка дупка.99 /парче
Fotga DP3000 QR следат фокус A/B тешко да престане поддршка dslr фото 5 D II III 7 D D90 опрема факултативна бесплатен превозот САД$ 119.99 /парче
FOTGA 3"флексибилни камшик брзина чудак f следат фокус 12mmx12mm порта бесплатен превозот САД$ 11. Таа има две заклучување на уредот, многу лесно за инсталација и отстранување на.
Материјал : Метал
Тежина : 108g
Дијаметар : 55мм
Висина : 13mm
Погоден за : Torpid & dslr фото (или DC) со 1/4" завртка дупка
Пакетот вклучува :
Брзо ослободување плоча QR-01 1 x
-повеќе точки на продажба- трговија на Големо FOTGA E27 Четири 4 Континуирано Светилки Носителот Фото Студио US$ 23.99 /парче
FOTGA DP3000 Форумот Столб Железнички Блок Стегач за 15mm Род dslr фото HDV Железнички Екипаж Систем бесплатен превозот САД$ 14.99 /парче
FOTGA Selens S-B03 три hotshoe чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата сите метални US$ 19.88 /парче
36" 94cm Флеш Студио Црна, Сребрена Проѕирен Мека Чадор БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 28.99 /парче
2013 FOTGA нови пристигнување DP3000 QR Брзо Ослободување Следат Фокус Поддршка 15mm род f dslr фото HDSLR HDV Бесплатен превозот САД$ 119.

Детали

Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти