.

.

New
CAMVATE М5 Машки Провира 22.5 мм Долго Ротирачки Knob Прилагодливи Палецот Лост Завртка За DJI Ronin-M Gimbal Стабилизатор C1511

CAMVATE М5 Машки Провира 22.5 мм Долго Ротирачки Knob Прилагодливи Палецот Лост Завртка За DJI Ronin-M Gimbal Стабилизатор C1511

DEN 364.80

Стока
Достапно.


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.95
$85
$31. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 мм со djustable дизајн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.9
$99
wy-приклучок-крај
Функција : Удобен и удобно прилагодување Тоа е пролет натоварени, и може да се извади и да се претвори во повеќе пријателски спрема корисникот позиција по се затегнати. Ние само брод да се потврди цел адреси. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Спецификација на навој дел е М5* 22. М5 Машки Провира Материјал : алуминиум легура 2 парчиња пакет. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
М5 knob
Бренд Име:
CAMVATE
Тип:
фото студио за полнење
Материјал:
Алуминиум
Функција:
За 15mm род менгеме/се справи со притисокот/камера кафез/рамо екипаж
Свеж

Избор на клиенти