.

.

New
Fotga dslr фото следат фокус 15mm род железнички мат кутија се справи со рамо поддршка екипаж колекции бесплатен превозот

Fotga dslr фото следат фокус 15mm род железнички мат кутија се справи со рамо поддршка екипаж колекции бесплатен превозот

DEN 19440.00
DEN 23999.52

Стока
Достапно.


Добиете убав брзина чудак камшик за вашиот следат фокус
Добиете најновата надградба DP500 IIS следат фокус
Спецификации :
Материјал : Метал и пластика
Нула backlash(
*** DP3000 М1 15mm род железнички поддршка екипаж
Оваа 15mm род железнички baseplate поддршка припаѓа на FOTGA DP3000 серија со висок квалитет.
Оваа следат фокус припаѓа на нови DP3000 серија pubished од FOTGA.00 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ CA-570 AC Напојување Адаптер за Canon HV20 ZR400 ZR500 ZR60 US$ 11. Овие брзини се хранат на тркала кои, кога се сврте со фокус puller, ќе се вртат на забите и на тој начин прстен на објективот.
топла продаде предмети
FOTGA МЕТАЛ Макро Автоматско Продолжување Цевка Поставена генералниот ДИРЕКТОРАТ за CANON EF EFS Леќа 13mm 20mm 36mm US$ 74.90 /парче
Fotga dslr фото следат фокус 15mm род железнички мат кутија се справи со рамо поддршка екипаж колекции бесплатен превозот
Вовед
Висок Квалитет,Вистински FOTGA Бренд
Fotga DP3000 серија е особено desinged за dslr фото/dv/hdv на корисниците од обезбедување на максимална флексибилност за отворен и затворен престрелки.8 mm теренот опрема за DP500 II IIS следат фокус бесплатен превозот САД$ 10.5 mm Завртки тема : 1/4 & 3/8
*** DP3000 М1 мат кутија со крофни
Во уште фотографија и видео, на мат кутија е уред користи на крајот на објективот да го блокираат сонцето или друг извор на светлина, со цел да се спречи сјајот и леќа одблесокот.Лесно земање и ќе биде многу корисна за фотографирањето.Тоа се состои од подобрување на менувачот,кои ветуваат не backlash или помалку backlash(
Опрема на неа може да се одделат и insalled во другата страна,што го прави погоден за двете левата рака и десната рака на фотографот.8 mm теренот,со дијаметар е прибл.8-65 T опрема : 65 T (65 заби) 0.
Висина на неговата плоча може да се прилагоди од страна на ослободување и заклучување на сино копче knob.
Висина може да се прилагоди од страна на 4cm.
Компатибилен со 15mm род ,центар-да-центар шини растојание 60mm.

Детали

Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DP3000
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти