.

.

New
Камерата Клип Фотографија Метален Клип Менгеме на Држачот за Монтирање со 360 степени ротира Главата 1/4 инчи Завртка за Блиц на Носителот Заградата

Камерата Клип Фотографија Метален Клип Менгеме на Држачот за Монтирање со 360 степени ротира Главата 1/4 инчи Завртка за Блиц

DEN 267.00
DEN 524.64

Стока
Достапно.


12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние имаме сопствено производство линии. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние брод на Ali Express' адресата само.1 mm
6) Менгеме ширина : 55мм
1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука.
1) Материјал : Железо
2) Мини-глава може да ротира 360 степени
3) Може да се стега на повеќето светлина стои, tripods, цевки или одбор на планината фотографска опрема
4) силна клип може да биде инсталиран на флеш носителот, база, TTL мозок и флеш активирањето со стандардни завртки дупка
5) Завртка навој дијаметар : 6.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Свеж

Избор на клиенти