.

.

New
5pcs Флеш lingting сијалица 150W 220v 3200K E27 планината Моделирање Светилка за светлина Strobe softbox 5in1 комплет

5pcs Флеш lingting сијалица 150W 220v 3200K E27 планината Моделирање Светилка за светлина Strobe softbox 5in1 комплет

DEN 950.40

Стока
Достапно.

Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.Тоа ќе трае околу 5-60days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10.
Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца :
Земја
Работни Дена(не вклучувајќи одмор)
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>35
Сад
Номинална(време пристигна)
5.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
E27 Моделирање Светилка
Бренд Име:
Selens
Свеж

Избор на клиенти