.

.

New
Fuji 350 minilab хемиски филтер 12pcs

Fuji 350 minilab хемиски филтер 12pcs

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. по нарачка, ние ќе го избере начин на кој ние мислиме дека е подобро да се испрати на стоките. Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да се одржи редот. и некои делови имаат уникатна серија бр. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. Ако ви треба други стоки,ве молиме контактирајте со нас. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард. Ние нудиме целосен спектар на minilab делови за Noritsu,Fuji,коника и други Кина направени minilabs, како doli,tianda,Софија minilab. ако ние може да не контактирате на купувачот од страна на e-mail,порака,повик итн. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6.

Детали

Бренд Име:
idaminilab
Број На Модел На:
minilab дел
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти