.

.

New
5 во 1 1/4 да 3/8 Завртка Spigot Студ Завртка и Tripod Планината Завртка за Полнење за SLR Камера Tripod

5 во 1 1/4 да 3/8 Завртка Spigot Студ Завртка и Tripod Планината Завртка за Полнење за SLR Камера Tripod

DEN 109.00
DEN 150.24

Стока
Достапно.


Тежина : 0.045 kg Материјал : Алуминиум Погоден за : Камера Tripod / Камера Monopod / Топката Главата / Брзо Ослободување Плоча / Блиц Светлина Издржи ..итн. Пакетот вклучува : 1 x 1/4 Машки да 3/8 Машки 1 x 1/4 Машки до 1/4 Машки 1 x 1/4 Женски 3/8 Машки 1 x 1/4 Женски 3/8 Женски 1 x 3/8 Женски Блиц светлина стојат

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ynniwa
Број На Модел На:
5 во 1
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти