.

.

New
Godox АД-S6 Чадор Држач Флеш Рефлектор Diffuser за Witstro АД-180 АД-360 Speedlite

Godox АД-S6 Чадор Држач Флеш Рефлектор Diffuser за Witstro АД-180 АД-360 Speedlite

DEN 501.00
DEN 556.32

Стока
Достапно.


Вовед : - Godox АД-S6 Рефлектор за WITSTRO флеш AD180/AD360 - Рандомизирана рефлективна внатрешна површина отстранува "жаришта" како светлина ги расфрла низ внатре - Брави брзо во позиција и носи лесно - Фрла чисти и дифузен светлина текот на подолго растојание. Спецификации : - Интерфејс дијаметар : 37mm - Size : 140 (Диа) x 70 (H) mm - Тежина : 60g Пакет Содржина : - 1 x Godox АД-S6 Рефлектор - 1 x Пластични Работи за Инсталација на Овој објект се превезува со бесплатно следење на број да се направи вашата нарачка повеќе побезбеден!

Детали

Бренд Име:
Godox
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
АД-S6
Свеж

Избор на клиенти