.

.

New
2 во 1 (Сребрена / Бела) Фан-во облик на Виткање Рефлектор Одбор, Големина: 20.0 x 18.5 x 10.5 см

2 во 1 (Сребрена / Бела) Фан-во облик на Виткање Рефлектор Одбор, Големина: 20.0 x 18.5 x 10.5 см

DEN 123.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја.Ако сеуште не го добиете вашиот парцела во 10 дена, ние ќе рефундирање. Производ големина : 20. Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Повеќето производи се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. Ако тие се однесуваат и се наметнати, а потоа тие се ваши (а не наш или на производот, производителот или добавувачот е) единствен и ексклузивен одговорност, и ќе бидат платени од вас директно до вашиот владата или на курирска компанија, кога производите се испорачани. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. како што се скршени, рбет и така натаму. Кога датум на испорака ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот парцела,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го продолжи времето за испорака 10-25 дена. кога се изразат дојде, pls лице инспекција тоа. Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност 4.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
DCA6116
Свеж

Избор на клиенти