.

.

New
FOTGA 12 Флексибилни Камшик Брзина Чудак F Следат Фокус 12mmx12mm Порта F21815

FOTGA 12 Флексибилни Камшик Брзина Чудак F Следат Фокус 12mmx12mm Порта F21815

DEN 659.52

Стока
Достапно.

FOTGA 12" Флексибилни Камшик Брзина Чудак F Следат Фокус 12mmx12mm Порта F21815
Воведување На микро камшик му овозможува на корисникот за да го прилагодите фокус далечински значително намалување на ризикот од вибрации се бере од страна на камерата.
Конечно,Fotga брзина чудак камшик доаѓа надвор.Тој е направен од материјал како топлина се намали цевка и пластика,доволно силни и допир добро.Тоа е со стандард 12mmx12mm порт ,кој го направи тоа, исто така, може да се работи со други бренд следат фокус во рака.
Безбедност-заклучување дизајн на крајот на престанок,кој обезбеди да не падне на следете фокус.
Пакетот вклучува :
12"Fotga DP3000 стандард камшик брзина чудак линкови за да ги следат фокус x 1

Детали

Бренд Име:
FOTGA
Свеж

Избор на клиенти