.

.

New
NiceFoto SUD-40(102cm) Фотографија осветлување додатоци Двојно-layer Чадор, транспарентен & рефлектор чадор 102cm

NiceFoto SUD-40(102cm) Фотографија осветлување додатоци Двојно-layer Чадор, транспарентен & рефлектор чадор 102cm

DEN 1003.20

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Рамка : рамката е направена од метал, фирма и не е лесно да ' рѓа. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
На SUD-40(102cm)
Бренд Име:
NiceFoto
Свеж

Избор на клиенти