.

.

New
2x Godox LED 170 II за Светло во Видео + PB960 Батеријата Пакет + BT4300 Излез Батеријата Комора + 2x LX енергетски Кабли За Фотографија

2x Godox LED 170 II за Светло во Видео + PB960 Батеријата Пакет + BT4300 Излез Батеријата Комора + 2x LX енергетски Кабли За

DEN 13087.68

Стока
Достапно.


Вклучувајќи дополнителни излез батеријата комора на PB960, dual излез за пуштање во двете светла истовремено, во голема мера се зголемува осветлувањето часа и ја подобрува работи траење.
-Со надворешна сила пакет врска моќ кабел LX, за дополнување Godox LED серија на видео светлина и АД-серија блиц светлина.
- 170 LED светилки во широк големина на панелот нудат висока осветленост.
-Батеријата комора заменливи и се отстранува од целото одделение.1 V/4500m AH), долго дополнување време за LED светло. На лесен и пренослив светлина обезбедува висока осветленост и точни боја температура. Можете да флексибилно контрола на светлина и светлината со помош на dimmer и промена на осветлувањето насока со помош на аголот прилагодување на копчиња.1 V/4500m AH)
- Батерија Време На Полнење : Прибл. 3 часа
- Флеш Време На Полнење : Прибл.
2x Godox LED 170 II за Светло во Видео + PB960 Батеријата Пакет + BT4300 Излез Батеријата Комора + 2x LX енергетски Кабли За Фотографија
PB960 Батеријата Пакет + Бекап Излез Батеријата + LX Моќ Кабел
Оваа високо-перформанси PB960 моќ пакет со LX кабелот е специјално дизајниран за дополнување Godox LED серија на видео светлина и АД-серија блиц светлина, вклучувајќи Godox LED1000, LED500, LED308, LED170, LED126, AD360, AD180, итн.
-Оптимизиран MCU коло дизајн, поефикасно енергија конверзија и повеќе моќ време. Дополнување Време : околу 5 часа (кога се користи за LED126)
- Lx Моќ Кабел : за Godox LED1000, LED500, LED308, LED170, LED126 видео светлина, AD360, AD180 блиц светлина итн.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LED170 Комплет
Бренд Име:
Godox
Свеж

Избор на клиенти