.

.

New
NiceFoto ДУТ-33(83cm) Фотографија осветлување додатоци Транспарентен Чадор 83CM

NiceFoto ДУТ-33(83cm) Фотографија осветлување додатоци Транспарентен Чадор 83CM

DEN 283.20

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Големина : 33"(83cm)
4. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Материјал : Одлично Најлон крпа, добро омекне блиц светлина на сила. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДУТ-33(83cm)
Бренд Име:
NiceFoto
Свеж

Избор на клиенти