.

.

New
Гроздобер 40 Компјутери 60 Страници Kraft Листови Хартија Картичка Нашите Мојата Авантура Книга Албум рачно изработени Pixar DIY Фото foto Бележник Фото Албум

Гроздобер 40 Компјутери 60 Страници Kraft Листови Хартија Картичка Нашите Мојата Авантура Книга Албум рачно изработени Pixar

DEN 983.04

Стока
Достапно.

Фото Албум Димензии : 29 x 19cm Внатрешна Листови Количина : 40 компјутери

Детали

боја:
Нашата Авантура Книга, Мојата Авантура Книга
Употреба:
Општи Фото Албум
Фото Складирање Количина:
101 -200 листови
Задолжителен:
случај обврзувачки
Големина:
12 inch
Стил:
Лабава-лист Фото Албум
Тип:
Леплива Тип
Маска Материјал:
Хартија
Бренд Име:
Deahun
Број На Модел На:
PL13
Свеж

Избор на клиенти