.

.

New
СТП Кожа Животинско Покрие Interleaf Тип Има 80 Парчиња 6 x 4 Фотографии Мини fujifilm Instax Фотографии Меморија Фото Албум

СТП Кожа Животинско Покрие Interleaf Тип Има 80 Парчиња 6 x 4 Фотографии Мини fujifilm Instax Фотографии Меморија Фото Албум

DEN 946.56

Стока
Достапно.

Карактеристики : Материјал : ПП, СТП Димензии : (35.50 x 23.30 x 1.80) cm(L x W x H) Вклопува 4 x 6 Фотографии 80 Фотографии Можат да Бидат Зачувани

Детали

Фото Складирање Количина:
Употреба:
Општи Фото Албум
Задолжителен:
Совршен Обврзувачки
Стил:
Viscose Фото Албум
Број На Модел На:
PA098
Маска Материјал:
PU
Бренд Име:
Deahun
Големина:
6 inch
Тип:
Interleaf Тип
Свеж

Избор на клиенти