.

.

New
Голема големина EUR45 црно бел / кафеав бела mens свадба чевли вистинска кожа фустан чевли формално oxfords чевли

Голема големина EUR45 црно бел / кафеав бела mens свадба чевли вистинска кожа фустан чевли формално oxfords чевли

DEN 3836.00
DEN 4795.20

Стока
Достапно.


3 ве Молиме остатокот увери дека ние нема да дозволиме било какви неисправни производи во нашата продавница. Ние ви препорачуваме да изберете побрз начин на испорака. На пример, ако вие нормално ја носат EUR43, најдобар избор е EUR43, ако вие нормално ја носат EUR44, потоа ние ќе ве советуваме да се избере EUR44.
4 Интегритет е нашата вера,квалитетот е нашата душа, дасе обезбеди со висок стандард на услуги е наша одговорност. Ве молиме изберете бараната големина дружат со ногата должина , според меѓународната стандардна големина лист на машки чевли
А Во прилог на нога должина, на секого метри ширина е, исто така, не се исти, па големина табела е само за референца. Ако одлучите бавно испорака, тогаш ве молиме да не ни побара да се испрати брзо експрес испорака.
5, Бидејќи на вашата поддршка имаме нашиот развој, вашата пофалба е и нашиот возење forceto продолжи со напредокот .
Б Ако вашата единствена на нога е малку широк, ве молиме изберете големина со друга половина големина (НИ големина)
c Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со големината, ве молиме љубезно да одиме во нашиот центар за помош, ние секогаш ќе биде таму за вашата помош . Можете да се консултирате со нас било каков проблем онлајн , за разлика од "попуст" и "пониска цена "
големина опис :
чевли големина : EUR37EUR45.
2 Ние гарантираме дека ќе видите на фотографиите се направени во вид.

Детали

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Бренд Име:
Loisword
Број На Модел На:
pm1998
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Чевли Тип:
Oxfords
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Горниот Материјал:
Полно Зрно Кожа
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Мажи
Свеж

Избор на клиенти