.

.

New
Harpelunde Класичен Зелено Кадифе Мажите Мокасина Чевли Бакар Капа Пети Станови Големина 6-14

Harpelunde Класичен Зелено Кадифе Мажите Мокасина Чевли Бакар Капа Пети Станови Големина 6-14

DEN 4128.00

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[custom]-[39404] Услуга на Клиентите
Сите прашања се одговорени во рок од 24 часа, освен за време на викендите и Празниците кои ќе се одговори на нашиот следен
работен ден.
[xlmodel]-[custom]-[37691] Политика на Враќање
Можете да се вратите купувањето за целосна наплата или размена за било каква причина во рок од 14 дена по приемот на вашата
пратката. Ако сте имале пријатно купување искуство, ќе биде
благодарен ако би ни остави позитивен фидбек.
[xlmodel]-[производи]-[45501] Топла Продаде
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37534] За Нас
Harpelunde е Кинески роден обувки етикетата, од областа на премиум мокасини за оние кои ја ценат
модерни, функционални и разиграните облека. Чевли за да одговара точно на големина. Замена ќе бидат обезбедени ако постои проблем со фитнес.
[xlmodel]-[производи]-[45500] Нови Пристигнувања.
[xlmodel]-[custom]-[38977] Зошто у изберете нас?
НАШАТА ВРЕДНОСТ ПОРАКА Е "КВАЛИТЕТОТ Е НАША КУЛТУРА"
СО НАС ВАШИТЕ ПАРИ Е БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ БИЗНИС Е БЕЗБЕДНО. Ние да изберат да ги пронаоѓаат конвенционалните додека работат надвор
традиционалните стилови, преку нудење на arrayof бои, текстури, печатени слики и мотиви, никогаш не двоумење на
исклучителна удобност да се приспособат на современ начин на живот. Професионални Услуги На Клиентите. Наша цел е да биде целосно задоволни со трансакцијата. Во редок случај на
производ дефект ве молиме ни e-mail да се организираме за вашето враќање или замена.

Детали

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
Harpelunde
Горниот Материјал:
Сомот
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Тип:
Основни
Број На Модел На:
CT004
Одделот За Името:
Возрасни
Свеж

Избор на клиенти