.

.

New
Моден Браун тен / црна посочи пети бизнис чевли mens фустан чевли вистинска кожа Goodyear Велт чевли mens свадба чевли

Моден Браун тен / црна посочи пети бизнис чевли mens фустан чевли вистинска кожа Goodyear Велт чевли mens свадба чевли

DEN 4412.00
DEN 5515.20

Стока
Достапно.

ЗАБЕЛЕШКА : сегашната цена на пазарот : 429 USD
А .
1 Ние само го продаде висок квалитет вистинска кожа мажите чевли. Можете да се консултирате со нас било каков проблем онлајн , за разлика од "попуст" и "пониска цена "
големина опис :
чевли големина : EUR38EUR44. На пример, ако вие нормално ја носат EUR43, најдобар избор е EUR43, ако вие нормално ја носат EUR44, потоа ние ќе ве советуваме да се избере EUR44. Ако одлучите бавно испорака, тогаш ве молиме да не ни побара да се испрати брзо експрес испорака.
2 Ние гарантираме дека ќе видите на фотографиите се направени во вид. И така натаму.
5, Бидејќи на вашата поддршка имаме нашиот развој, вашата пофалба е и нашиот возење forceto продолжи со напредокот . Ве молиме изберете бараната големина дружат со ногата должина , според меѓународната стандардна големина лист на машки чевли
А Во прилог на нога должина, на секого метри ширина е, исто така, не се исти, па големина табела е само за референца.
3 ве Молиме остатокот увери дека ние нема да дозволиме било какви неисправни производи во нашата продавница.
4 Интегритет е мојата вера,квалитетот е нашата душа, за да ви овозможи со висок стандард на услуги е наша одговорност.
Б Ако вашата единствена на нога е малку широк, ве молиме изберете големина со друга половина големина (НИ големина)
c Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со големината, ве молиме љубезно да одиме во нашиот центар за помош, ние секогаш ќе биде таму за вашата помош.

Детали

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
2667
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Бренд Име:
JMH
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Кожа Стил:
Патент Кожа
Обвивка Материјал:
Свинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти