.

.

New
10PCS/МНОГУ Yongsheng студентите фонтана пенкало цртан филм calligraphy фонтана пенкало метал пен носителот 0.38 iraurita nib pluma fuente

10PCS/МНОГУ Yongsheng студентите фонтана пенкало цртан филм calligraphy фонтана пенкало метал пен носителот 0.38 iraurita nib

DEN 907.20

Стока
Достапно.

10 PCS/МНОГУ Yongsheng студентите фонтана пенкало цртан филм calligraphy фонтана пенкало метал пен носителот 0.38 iraurita nib pluma fuente
Име : Yongsheng Студентите Фонтана Пенкало Цртан Филм
Nib : 0.38 mm
Боја : Испрати по случаен избор (Бидејќи имаме многу модели, боја ќе бидат испратени од страна на случаен избор)
Пакет : 10pcs/set

Детали

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
YS10
Пакување:
Сет
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
Студент
Бренд Име:
Достав
Свеж

Избор на клиенти